Ailemiz Büyüyor

               idealist ve başarılı öğretmen arkadaşımızla kurduğumuz  Genç Deha Eğitim-Öğretim Ltd. Şti.  çatısı altında oluşturulan NOKTA EĞİTİM KURUMLARI,  2010 yılında ÖZEL NOKTA DERSHANESİ ile Sivas halkına  “Merhaba” demişti.  Sultan Şehrimiz öyle güzel aldı ki selamımızı;  2014’te de BATI ANADOLU LİSESİni ailemize kattık. Takdir ve beklentileriyle bizleri daima onore eden değerli Sivas halkına şimdi de BATI KOLEJİ İLKÖĞRETİM OKULLARI ile ailemizin bir üyesini daha tanıtmak istiyoruz.                

Günümüz dünyasında teknoloji gelişimine ters oranda seyreden bir yozlaşma olduğu hepimizin malumudur. Kişilik oluşumunun ve değerler kazanımının okul öncesi dönemde temelleri atılır bilinciyle, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz yavrularımıza dünyayla yarışırken özlerinden kopmayacakları bir ortam hazırlamanın gayret ve heyecanını yaşıyoruz.
               

Biz en büyük avantajımız olarak başta tamamı eğitimci olan kurucu kadromuzu ve sahip olduğumuz çalışma arkadaşlarımızı görüyoruz. Bu sebeple attığımız her adımda  akademik çevreden görüş alıyoruz. Hem Nokta Kurs merkezleri  hem de Batı Anadolu Lisesi ve Şifaiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bu güne kadar yüzlerce gencimizin hayallerine giden yolda rehberlik yaptık. YGS, LYS, Ulusal Spor Yarışmaları, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Çeşitli Bilim Yarışmaları ve daha birçok alanda elde ettiğimiz başarıların aşkla yaptığımız öğretmenliğimize bağlı olduğunu biliyoruz.
               

İşte bu düşünce ve duygularla Batı Koleji İlköğretim Okullarının Sivasımız ve ülkemiz için çok önemli bir misyonu gönüllü olarak üstlendiğini bilmenizi istiyoruz.
                Teknolojik donanımıyla fiziki ortamımızı, hizmet içi seminerle daima dinç kalan öğretmen kadromuzu, “Kökü mazide olan âti” duruşuyla hazırladığımız alternatif sosyal gelişim programlarımızı, akademik başarıyı artırmak ve bu konuda sürekliliği sağlamak adına iş başında olan ölçme ve değerlendirme uzmanlarımızı sizlerle buluşturmuş olmanın haklı sevincini yaşıyoruz.                

Biliyoruz ki bu güne dek olduğu gibi teveccühlerinizle sevincimiz katlanarak artacaktır.                

Unutmayınız ki, Batı Koleji İlköğretim Okulları gücünü kadrosundan, takdiri sizlerden almaktadır.
               

Batı Kolejinin yetiştirdiği gençlerle geleceğimiz daha güvenli ve aydınlık olacaktır..


Ailemiz Büyüyor