Batı Teknoloji Lisesi

Batı Koleji - Batı Teknoloji Lisesi

Biz Türk milleti olarak, insanlığa hizmetimizle, adaletli yönetimimizle, farklı inanç ve kültürlere saygımızla, Adriyatik'ten Yemen'e kadar hiçbir ayrım yapmadan tüm insanlara eşit hizmet anlayışımızla övünülecek bir geçmiş bırakmışsak gelecekte de kendini bilen, dünyayı bilen ve insanlığa yol gösterme misyonuna sahip bir nesil yetiştirmek istiyoruz.

Bu ideallerimizin de ancak iyi bir eğitimle gerçekleşeceğini çok iyi biliyoruz. Kendine güvenen, akıl ve iradesini doğru kullanabilen, sorunları doğru anlama ve çözebilme yeteneğine sahip, sorumluluk bilinci yüksek, milli ve evrensel değerleri kaynaştırabilen, en önemlisi de geleceğe yönelik idealleri ve hayalleri olan bir nesil yetiştirmenin sevdasını taşıyoruz.

Bu düşünceye sahip her biri Sivas'ımızın yakından tanıdığı, kişiliği, ve mesleki kariyeriyle kendini ispatlamış seçkin öğretmenlerden oluşan bir kurucu kadroyuz. Bu idealimizi gerçekleştirmek için siz değerli velililerimizle el ele, gönül gönüle bu fidanlarımızı yetiştirmek istiyoruz.

Dört yıldır Özel Sivas Batı Anadolu Lisesinde ve Özel Şifaiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde; başarıya odaklanmış, disiplinden taviz vermeyen bir anlayışla eğitim hizmetimizi sürdürüyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki liseye başlayan her öğrencinin amacı üniversiteyi kazanmaktır. Her veli de çocuğunun iyi bir üniversiteye gitmesini iste ve bunun için elinden gelenin en iyisini yapar. İyi bir gelecek için çocuğunu kurs merkezlerine gönderir, hatta ona özel dersler aldırır. Ama hep bir gelecek kaygısı içindedir. Bütün bu sorunların çözümünü ancak öğrencileri üniversiteye en iyi şekilde hazırlayarak velililerin kaygısını azaltacak olan Batı Koleji'nin sisteminde bulabilirsiniz.

2017-2018 eğitim-öğretim yılından itibaren de sizlerden gelen yoğun isteğe duyarsız kalmıyoruz,Eğri Köprü Mahallesi Bağdat caddesi üzerindeki binamızda Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul düzeyinde yeni bir projeyi hayata geçirdik.

Bu anlamda siz değerli halkımıza teşekkür ediyor, yeni okullarımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

GAYRET BİZDEN, DESTEK SİZDEN, BAŞARI ALLAH'TANDIR.

ÖZEL SİVAS BATI OKULLARI

YÖNETİM KURULU

Batı Teknoloji Lisesi Eğitim Kadrosu